Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 18:38
EA Sports UFC 3. Zwiastun zapowiada nowości i mocne ciosy
1249V

EA Sports UFC 3. Zwiastun zapowiada nowości i mocne ciosy

Kampania marketingowa EA Sports UFC 3 raczkuje, ale już dzisiaj możemy spojrzeć na materiał prezentujący przygotowane przez deweloperów nowości. W grze nie zabraknie konkretnych ciosów i typowego „one shot kill”.

EA Sports UFC 3 zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł trafi na dwie platformy dokładnie 2 lutego, a gwiazdą produkcji został Conor McGregor.

EA Sports UFC 3. Data premiery, zwiastun, screeny, Joanna Jędrzejczyk walczy, a Conor McGregor na okładce

Twórcy już w dniu zapowiedzi zapowiadali znaczące rozbudowanie gry. Gracze skorzystają z ponad 5000 nowych animacji, dzięki którym w zupełnie nowy sposób powalimy rywala, założymy mu konkretną dźwignię lub po prostu sprowadzimy go do parteru.

W EA Sports UFC 3 otrzymamy dostęp do nowych ruchów, w lepszy sposób wykonamy potężne combosy, a nie możemy jednocześnie zapomnieć, że w tytule jeden ruch może zakończyć pojedynek. Szybka wymiana ciosów nie zawsze się opłaci, a często lepiej zaczekać, unikać ataków oponenta, by w momencie jego zmęczenia, wyprowadzić jeden, ale za to bardzo konkrety cios. To właśnie „one shot kill” jest wizytówką serii, ponieważ w trakcie zmagań gracze muszą zwracać uwagę na wiele szczegółów, a nie tylko męczyć przyciski i patrzeć na zachowanie oponenta.

To oczywiście dopiero początek promocji EA Sports UFC 3, a pewnie w kolejnych tygodniach zobaczymy rozbudowaną kampanię, czy też zerkniemy na czysty gameplay. Jednak na pewno warto już teraz zwrócić uwagę na dopracowane ciała zawodników.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports EA Sports UFC 3 trailer zwiastun

Nie przegap