Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 20:11
P7 może okazać się sieciową strzelanką typu „gra jako usługa”. Twórcy Alan Wake szukają rąk do pracy
969V

P7 może okazać się sieciową strzelanką typu „gra jako usługa”. Twórcy Alan Wake szukają rąk do pracy

Remedy Entertainment wciąż pracuje nad tajnym projektem zatytułowanym Project 7. Aktualnie nie otrzymaliśmy wielu informacji o grze, ale kilka ciekawostek można znaleźć w szczegółach oferty pracy wystosowanej przez Finów.

Remedy Entertainment pracuje teraz nad między innymi CrossFire 2 oraz tajemniczą grą AAA o nazwie kodowej „Project 7”. Wielu graczy czeka na konkrety dotyczące tej drugiej pozycji, jednak autorzy aktualnie nie przedstawiają szczegółów.

P7. Nowa gra autorów Quantum Break z premierą na PS4, XOne i PC!

P7 to zdaniem pierwszej informacji „filmowa, trzecioosobowa gra akcji, w której zobaczymy intrygującą historię i strukturę oferującą długotrwałe doświadczenie” –  już to ostatnie zdanie powinno zainteresować fanów sieciowych produkcji, jednak dopiero oferta pracy w Remedy Entertainment pozwalają sądzić, że autorzy pracują nad sieciowym tytułem.

Finowie szukają World Systems Game Designera, który będzie tworzył produkcję zbliżoną do PlayerUnknown's Battlegrounds („Czy zaprojektowałeś już Battle Royale?”), czy też Destiny („Czy zawsze jesteś jednym z pierwszych, którzy znajdą Xura?”), a w ogłoszeniu pojawiają się informacje dotyczące tworzenia treści i wydarzeń zachęcających graczy do odkrywania świata, czy też przygotowywania elementów angażujących społeczność.

Wśród dwóch z czterech głównych obowiązków dewelopera pojawiają się bezpośrednie odwołania do zmagań multiplayer. Pracownik ma tworzyć „fascynujące i innowacyjne tryby sieciowe”, kreować „systemową rozgrywkę w otwartym świecie”, a nawet mieć pasję do gier sieciowych.

„Musi posiadać pasję do gier sieciowych i głód do tworzenia nowatorskiego połączenia doświadczenia, które rozszerza przyjemność z gry w bogaty sposób.”

Możemy w tej sytuacji szykować się na sieciową strzelankę, która w istotny sposób będzie czerpać garściami z doświadczenia między innymi Bungie. W ostatnich miesiącach sporo firm zdecydowało się podążyć drogą twórców Destiny i prawdopodobnie Remedy Entertainment również chce zaoferować graczom „grę jako usługę”.

Źródło: https://www.gamewatcher.com/news/2017-27-11-remedy-s-secret-project-7-game-could-be-an-online-multiplayer-game

Tagi:

Nie przegap