Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2017 13:29
Final Fantasy XV zostanie wkrótce ponownie powiększone. Twórcy zapowiadają wydarzenie
860V

Final Fantasy XV zostanie wkrótce ponownie powiększone. Twórcy zapowiadają wydarzenie

Square Enix nie ma zamiaru zakończyć prac nad Final Fantasy XV. Deweloperzy właśnie potwierdzili kolejne wydarzenie, na którym zostanie ujawniona nowa zawartość. Studio skupi się tym razem na ostatnim rozdziale fabuły oraz dodatkach do trybu sieciowego.

Final Fantasy XV trafiło na półki sklepowe w listopadzie ubiegłego roku. Gra od tego czasu została znacząco rozbudowana, a dodatkowo autorzy korzystając z sugestii graczy, zdecydowali się wprowadzić liczne poprawki do systemu rozgrywki.

Final Fantasy XV: Monster of the Deep. Pierwsze recenzje wędkarskiej gry standalone

Square Enix jeszcze przed premierą potwierdziło, że zamierza przez wiele miesięcy pracować nad grą. Fabularny dodatek przedstawiający historię Ignisa zadebiutuje 13 grudnia, jednak jeszcze przed tym wydarzeniem otrzymamy możliwość spojrzenia na opowieść.

Na 29 listopada godzinę 14:00 zapowiedziano Active Time Report, czyli wielkie wydarzenie dla fanów Final Fantasy XV. Autorzy potwierdzili, że podczas wydarzenia posłuchamy między innymi Hajimę Tabatę.

Data nie jest oczywiście przypadkowa, bo w tym dniu Final Fantasy XV będzie obchodziło swój pierwszy „roczek”. Twórcy na pewno podczas wydarzenia pokażą jeszcze elementy do trybu sieciowego Comrades, ale bardzo możliwe, że otrzymamy szczegóły dotyczące przyszłych dodatków.

Square Enix potwierdziło, że w 2018 roku nie zabraknie dodatkowych treści do Final Fantasy XV, jednak aktualnie nie poznaliśmy jakichkolwiek informacji o przyszłych dodatkach.

Źródło: Twitter.com

Tagi: dlc dodatek Final Fantasy XV final fantasy xv: episode ignis Square Enix