Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 15:04
Ghost of Tsushima zadebiutuje prędzej niż sądzimy. Sony nie będzie zapowiadać gier za wcześnie
2282V

Ghost of Tsushima zadebiutuje prędzej niż sądzimy. Sony nie będzie zapowiadać gier za wcześnie

W ostatnich latach na konferencjach Sony mogliśmy zobaczyć wiele fantastycznych produkcji, jednak wiele z tych oczekiwanych hitów wciąż nie trafiło na rynek. Japończycy doskonale znają swój błąd i nie zamierzają go dłużej powtarzać. Dobrym przykładem tych słów jest podobno Ghost of Tsushima.

Sony przyzwyczaiło graczy do pokazywania na swoich imprezach wielkich produkcji, które jednak wciąż nie zadebiutowały. Wielu graczy nadal czeka na premierę Shenmue 3 oraz Final Fantasy VII Remake, czyli hitów z E3 2015.  

Ghost of Tsushima to nowa gra Sucker Punch!

Japończycy nie chcą powielać tego błędu i prezentować gier za wcześnie. W tej sprawie wypowiedział się Michael Denny – starszy wiceprezes PlayStation Worldwide Studios – który zaznaczył, że jego firma popełniła w przeszłości kilka pomyłek, jednak Ghost of Tsushima zostało ujawnione w dobrym momencie.

„Sądzę, że w przeszłości czasami ogłaszaliśmy gry zbyt wcześnie. To jest świetny projekt dla Sucker Punch. To produkcja, którą oni zawsze chcieli stworzyć. Myślę, że nadszedł już odpowiedni czas, by ją zaprezentować, bo prace trwają od dawna. Tytuł posiada świetną, grywalną wersję. Jesteśmy, więc bardzo podekscytowani, że każdy może o niej wiedzieć.”

Jest to bardzo ciekawa wiadomość, ponieważ wielu graczy obawiało się, że premiera Ghost of Tsushima odbędzie się dopiero za 4-5 lat. Japończycy zmienili strategię, więc powinniśmy wkrótce otrzymać konkretne szczegóły dotyczące tytułu Sucker Punch.

A może nawet do końca roku zobaczymy krótki fragment rozgrywki? Nie możemy zapomnieć, że Sony potwierdziło obecność gry na PlayStation Experience 2017.

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsushima-was-announced-at-the-right-time-sony

Tagi:

Nie przegap