Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2017 19:35
Ascent: Infinite Realm. Gameplay przedstawia wielką bitwę
685V

Ascent: Infinite Realm przedstawia wielką wojnę. Gameplay nowej gry Bluehole Studios

Bluehole Studios zapowiedziało na początku miesiąca prace nad zupełnie nowym projektem. Zespół tworzy MMORPG, który został zaprezentowany na świeżej rozgrywce. W grze otrzymamy możliwość uczestniczenia w wielkich bitwach.

O Bluehole Studios w ostatnich tygodniach jest bardzo głośno ze względu na ogromny sukces Playerunknown's Battlegrounds. Strzelanka będzie dostępna już wkrótce na Xboksie One, a według aktualnych informacji z grą na PC zapoznało się już prawie 22 miliony graczy. Średnio na serwerach biega około 2,2 mln zawodników.

Ascent: Infinite Realm nową grą od autorów PlayerUnknown’s Battlegrounds. Twórcy pracują nad ogromnym MMORPG

Koreańczycy chcą podbić kolejny gatunek i tym razem tworzą wielkiego MMORPG. Twórcy mają spore doświadczenie w tym gatunku, bo to właśnie ta ekipa stworzyła TERA (The Exiled Realm of Arborea), który zadebiutował w Kraju Kwitnącej Wiśni w 2011 roku, a po kilkunastu miesiącach trafił na Zachód.

W Ascent: Infinite Realm pojedynki przeniosą graczy w przestworza. Zawodnicy otrzymają tym razem możliwość korzystania z potężnych maszyn, które bez problemu dostosujemy do własnych potrzeb.

Pojedynek prezentuje całkiem pokaźną skalę, jednak małym problemem jest jakość nagrania – nie otrzymaliśmy filmu w wysokiej rozdzielczości. Gra była prezentowana podczas targów G-Star i pierwsze opinie graczy są bardzo pozytywne.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ascent-infinite-realm-gameplay/

Tagi: ascent: infinite realm Bluehole Studios gameplay PC

Nie przegap