Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2017 17:39
Ascent: Infinite Realm nową grą od autorów PlayerUnknown’s Battlegrounds. Twórcy pracują nad ogromnym MMORPG
1122V

Ascent: Infinite Realm nową grą od autorów PlayerUnknown’s Battlegrounds. Twórcy pracują nad ogromnym MMORPG

Bluehole Studio pracuje nie tylko nad rozwojem PlayerUnknown’s Battlegrounds. Autorzy mierzą się z kolejnym wyzwaniem i dzisiaj możemy potwierdzić, że Ascent: Infinite Realm trafi również do Europy. Na dobry początek poznaliśmy kilka informacji o grze oraz możemy spojrzeć na spory materiał.

Ascent: Infinite Realm to gra MMORPG przygotowana przez Bluehole Studio, autorów PlayerUnknown’s Battlegrounds. Twórcy zaprowadzą graczy do steampunkowego świata z elementami magicznymi.

Playerunknown's Battlegrounds z kolejnym rekordem. Tytuł otrzyma wsparcie dla Xbox One X

Jak w każdym tytule MMORPG, gracze otrzymają możliwość rozwoju swoich postaci, nauczą ich nowych zdolności, wezmą udział w licznych zadaniach, a nawet stworzą budynki, czy też zajmą się personalizacją swojego wierzchowca. W grze nie zabraknie wielkich pojedynków, a istotnym elementem projektu są podróże statkami, które nie tylko służą jako transport i pozwalają podbijać nowe światy, ale również będą niezbędne do starć z innymi frakcjami. Bez problemu wskoczymy również w mechy, czy po prostu skorzystamy z artylerii przeciwlotniczej. Deweloperzy zapowiadają unikalne połączenie walki naziemnej z powietrzną.

Pojazdy będą w Ascent: Infinite Realm bardzo niezbędne i zawodnicy podczas rozgrywki mogą wpłynąć nie tylko na wygląd statków, ale również zmienić ich typ oraz osiągi. W produkcji nie zabraknie tworzenia własnych zadań oraz wielkich lochów do zwiedzania.

Beta Ascent: Infinite Realm odbędzie się w pierwszej połowie 2018 roku. Na początku wydawca zadba o trzy języki: angielski, francuski oraz niemiecki.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ascent: infinite realm Bluehole Studios PC zapowiedź zwiastun

Nie przegap