Warhammer 40,000: Gladius nową strategią 4X. Pierwsze materiały wyglądają ciekawie

News
1536V
Warhammer 40,000: Gladius nową strategią 4X. Pierwsze materiały wyglądają ciekawie
Wojciech Gruszczyk | 24.11.2017, 20:30

Uniwersum Warhammer 40,000 zostanie w przyszłym roku rozszerzone o kolejną produkcję. Proxy Studios pracuje nad zupełnie nową grą, która może zainteresować fanów strategii 4X. Zobaczcie pierwsze materiały.

Warhammer 40,000: Gladius to gra strategiczna typu 4X przygotowana przez studio Proxy Studios, a wydana przez Slitherine Ltd.. Tytuł zmierza wyłącznie na komputery klasy PC i zadebiutuje w 2018 roku.

Warhammer: Vermintide 2 oficjalnie. Zwiastun zapowiada nową kooperacyjną przyjemność

Deweloperzy zdecydowali się przygotować typową strategię 4X w świecie Warhammer 40,000, więc podczas zabawy zajmiemy się eksploracją, ekspansją, eksploatacją i eksterminacją. Pierwsze materiały pokazują, że autorzy czerpią garściami z kultowej Cywilizacji.

W trakcie zmagań wcielimy się w jedną z czterech frakcji (Nekromanci, Kosmiczni Marines, Astra Militarium, Orkowie) i możemy liczyć na wymagające, a zarazem efektowne walki. Twórcy stawiają na historię, która ma przyciągnąć do pozycji fanów Warhammera.

Na dobry początek otrzymaliśmy kilka screenów oraz całkiem przyjemny zwiastun. Gra Proxy Studios nie zapowiada się na najmocniejszą produkcję z gatunku 4X, jednak warto przyglądać się projektowi. Pierwszą rozgrywkę zobaczymy zapewne na początku 2018 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych