Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2017 17:32
The Walking Dead z wielkimi zmianami. Robert Kirkman zapowiada rewolucję
5866V

The Walking Dead z wielkimi zmianami. Robert Kirkman zapowiada rewolucję

W 2018 roku nie zabraknie atrakcji dla fanów The Walking Dead, a Robert Kirkman obiecuje historię, która zapamiętamy na długo. Już w styczniu wystartuje nowa opowieść, którą ma okazać się rewolucją w tej wielkiej serii komiksów.

Seria The Walking Dead jest rozwijana od października 2003 roku. Robert Kirkman wciąż pracuje nad swoim wielkim uniwersum i to właśnie scenarzysta zapowiada sporą rewolucję, która ma na zawsze odmienić nasze postrzeganie Żywych trupów.

The Walking Dead z crossoverem. Robert Kirkman wypowiedział się o pojawieniu się Clementine w serialu

W styczniu zostanie zapoczątkowana sześcioczęściowa seria „New World Order”, dzięki której na kartach komiksu pojawi się sporo nowości. Twórca przygotował nowych przyjaciół nowych wrogów oraz nowe zagrożenia, które zostały zapowiedziane przez  Kirkmana jako „kompletny zwrot historii”.

Czytelnicy poznają zupełnie nową frakcję, która została zaprezentowana na okładce. Żołnierze posiadają specjalne pancerze zabezpieczające ich przed atakiem nieumarłych, a w dodatku postacie będą bez problemu tworzyć nowe przedmioty.

Jest to bez wątpienia świetna wiadomość dla fanów serii, którzy mogą mieć pewność, że w 2018 roku nie zabraknie mocnych historii. Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że również w serialu dojdzie wkrótce do crossovera, podczas którego spotkają się bohaterowie The Walking Dead z Fear the Walking. Jednocześnie wielkie zakończenie opowieści Clementine  przestawi Telltale Games.

Źródło: https://www.cbr.com/the-walking-dead-robert-kirkman-new-world-order-story-arc/

Tagi: robert kirkman The Walking Dead

Nie przegap