Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.11.2017 09:57
Final Fantasy XV: Monster of the Deep. Pierwsze recenzje wędkarskiej gry standalone
770V

Final Fantasy XV: Monster of the Deep. Pierwsze recenzje wędkarskiej gry standalone

Final Fantasy XV można aktualnie dorwać w promocji na PlayStation Store za ok. 80 zł. To świetna cena jak za tak mocną grę i jednocześnie okazja do poznania poszczególnych rozszerzeń.

Duży dodatek Comrades trafił już do cyfrowej dystrybucji. Dzięki niemu możemy przystąpić do sieciowej rozgrywki, co w podstawowej wersji Final Fantasy XV nie było możliwe.

Przeceny Black Friday na PS Store, w ofercie m.in. Final Fantasy XV

Tym razem Square Enix oferuje nam możliwość złapania największych morskich okazów na wędkę. Monster of the Deep: Final Fantasy XV doczekało się już zwiastuna premierowego, a my możemy prześledzić, jakie noty zgarnęła ta produkcja standalone (do jej odpalenia nie jest konieczne posiadanie Final Fantasy XV). Jak widać zdania recenzentów są podzielone. Niektórzy zachwalają Monster of the Deep za śliczną grafikę w środowisku VR i przyjemny, odprężający gameplay. Inni twierdzą z kolei, że w dodatku rozczarowuje trochę zbyt krótka fabuła, grafika (gra ma mieć problem z glitchami) i sterowanie.

Opublikowane recenzje FFXV: Monster of the Deep

  • PS LifeStyle 8.5/10
  • DualShockers 8.5/10
  • GameRevolution 3/5
  • UploadVR 7/10
  • Destructoid 7/10
  • HadcoreGAmer 1.5/5


Final Fantasy XV: Monster of the Deep kosztuje 30 dolarów. Gra ma charakter standalone, dzięki czemu nie trzeba do jej odpalenia posiadać Final Fantasy XV. Tytuł dostępny jest tylko dla PlayStation VR.

Tagi: FFXV monster of the deep oceny recenzje Square Enix

Nie przegap