Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.11.2017 12:05
Yakuza Kiwami 2 to "ekstremalna rozrywka dla dorosłych". Zwiastuny i mini-gierki
1589V

Yakuza Kiwami 2 to "ekstremalna rozrywka dla dorosłych". Zwiastuny i mini-gierki

W Yakuza Kiwami 2 nie zabraknie pięknych kobiet. Wydawca nadciągającego remake'a podkreśla ten fakt praktycznie na każdym kroku - również w najnowszych zwiastunach.

W sumie nie ma się czemu dziwić. Sega od praktycznie samego początku oparła markę o motywy dla dorosłych graczy. Jednym z tych elementów są oczywiście interakcje ze ślicznotkami, kurtyzanami i innymi damami, których główna aktywność przypada na noc. Dlatego też Sega reklamuje w najnowszych zwiastunach Yakuza Kiwami 2 jako "ekstremalną rozrywkę dla dorosłych".

Yakuza 2 Kiwami prezentuje modelki, którym zrobimy zdjęcia

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że oprócz standardowych spotkań z kurtyzanami w Yakuza Kiwami 2 pojawi się możliwość wcielenia w fotografa pracującego dla magazynu dla panów. Zadziała ten tryb trochę jak mini-gierka w stylu "Live Chata" z Yakuza 6. W trakcie odgrywanych filmików trzeba udzielać właściwych odpowiedzi, by nasze modelki przyjmowały "seksowne pozy" i gubiły garderobę, co oczywiście mamy dzielnie fotografować.

Oprócz nowych zwiastunów Sega przygotowała dla nas również screeny z występujących w grze mini-gierek. Można tu zobaczyć m.in. wyzwanie związane z... oddawaniem moczu do pisuaru, golf i inne atrakcje.

Niestety Yakuza Kiwami 2 nadal nie dorobiło się daty premiery na rynkach zachodnich. Póki co wiemy tylko, że gra wyląduje w Japonii 7 grudnia 2017 r.

Tagi:

Nie przegap