Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.10.2017 12:40
Yakuza Kiwami 2. Modelki, którym zrobimy zdjęcia w nowej minigierce
1991V

Yakuza Kiwami 2. Modelki, którym zrobimy zdjęcia w nowej minigierce

Seria Yakuza pięknymi kobietami stoi i Sega doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Fani japońskich wdzięków znajdą coś dla siebie również w remake'u Yakuza 2.

Oprócz motywów, które występowały już w pierwotnej wersji Yakuza 2, deweloperzy Yakuza Kiwami 2 dołożą też nowe atrakcje związane z japońskimi modelkami. Sega ujawniła niedawno, że w remake'u pojawi się możliwość wcielenia w fotografa pracującego dla magazynu typu "Gravure" (czyli dla dorosłych odbiorców). Zadziała ten tryb trochę jak mini-gierka w stylu "Live Chata" z Yakuza 6. W trakcie odgrywanych filmików trzeba udzielać właściwych odpowiedzi, by nasze modelki przyjmowały "seksowne pozy" i gubiły garderobę, co oczywiście mamy dzielnie fotografować. Ten motyw możecie sprawdzić na drugim filmiku umieszczonym poniżej, od 8 minuty.

The Evil Within 2. Analiza grafiki. Autorzy zapomnieli o PS4 Pro

Właśnie poznaliśmy dwie nowe modelki, które wystąpią w rzeczonym trybie. To Hikaru Aoyama oraz Rina Hashimoto, które przedstawiają się na poniższym nagraniu.

Wszystko pięknie (nawet bardzo), ale Yakuza Kiwami 2 nadal nie dorobiło się daty premiery na rynkach zachodnich. Póki co wiemy tylko, że gra wyląduje w Japonii już 7 grudnia 2017 r.

Tagi: erotyka humor Sega yakuza yakuza kiwami 2

Nie przegap