Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2017 20:55
Sea of Thieves dla wszystkich. Rare rozszerza testy pirackiej przyjemności
989V

Sea of Thieves dla wszystkich. Rare rozszerza testy pirackiej przyjemności

Testy Sea of Thieves trwają od ubiegłego roku, ale Rare zdecydowało się znacząco powiększyć grono graczy. Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych do sprawdzania produkcji, która ma podbić piracki rynek w przyszłym roku.

Sea of Thieves trafi do zainteresowanych w pierwszych miesiącach 2018 roku. Rare zdecydowało się opóźnić premierę produkcji, by mieć pewność, że gra zaoferuje odpowiednią jakość i zadowoli graczy z całego świata.

Zwiastun Sea of Thieves przedstawia przyjemną zabawę dla wszystkich piratów

Pozycja Brytyjczyków znajduje się aktualnie w testach nazwanych „Techniczna Alfa”, dzięki którym twórcy badają poszczególne elementy gry, mogą ze spokojem rozbudowywać produkcję o nowe treści, a jeszcze znajdują czas na dokładne sprawdzenie serwerów.

Dotychczas tytuł był dostępny wyłącznie dla wybrańców, ale autorzy zmienili zasady. Jeśli wyrazicie chęć uczestnictwa w zabawie do 1 grudnia, to automatycznie zostaniecie zaproszeni do rozgrywki.

Twórcy małymi krokami zwiększali liczbę zaproszeń i choć w grudniu 2016 roku dostęp do serwerów otrzymało zaledwie 1000 zawodników, to jednak od tego czasu liczba rozesłanych kluczy została zwiększona do 200 000 graczy.

Rare podkreśla, że Sea of Thieves powstaje dzięki opiniom społeczności, więc deweloperzy zapraszają zainteresowanych – autorzy chętnie usłyszą Wasze sugestie i wspólnymi siłami postarają się stworzyć fantastyczną przygodę.

Dostęp do testów otrzymacie w tym miejscu.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2017/11/22/last-call-sea-thieves-technical-alpha/

Tagi: beta rare Sea of Thieves testy