Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2017 16:00
My Tamagotchi Forever zapowiedziane. Japończycy wierzą w miłość do jajeczek
604V

My Tamagotchi Forever zapowiedziane. Japończycy wierzą w miłość do jajeczek

Bandai Namco nie rezygnuje z Tamagotchi. Firma niedawno zdecydowała się odświeżyć kultową zabawkę, a właśnie zapowiedziano nową grę, która zadebiutuje na rynku już w przyszłym roku. Tytuł trafi do wszystkich zainteresowanych za darmo.

My Tamagotchi Forever to kolejna odsłona kultowego symulatora życia. Produkcja została przygotowana przez Paladin Studios i trafi na rynek dzięki Bandai Namco w 2018 roku. Tytuł został zapowiedziany z okazji 20-lecia marki.

Tamagotchi powraca. Znamy cenę i datę premiery nowej wersji

Japończycy bardzo mocno wierzą w Tamagotchi. Bandai Namco zdecydowało się zainwestować większą gotówkę w stworzenie gry, która w przyszłym roku trafi na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Wydawca zdecydował się oprzeć projekt na modelu biznesowym free-2-play.

W trakcie zabawy będziemy standardowo karmić zwierzaka, myć go, sprzątać po nim, wyłączać mu światło, by mógł dobrze spać, czy też zapewnimy mu najróżniejsze atrakcje. Gracze otrzymają możliwość wspólnej zabawy, a nawet w trakcie rozgrywki spotkamy inne postacie.

Oczywiście w My Tamagotchi Forever nie zabraknie specjalnych monet, które odblokujemy za między innymi rozgrywanie mini-gierek i to dzięki walucie zgarniemy nowe przekąski, kostiumy, czy też przedmioty do dekorowania Tamatown, czyli specjalnej lokacji dla Tamagotchi.

Na dobry początek możemy spojrzeć na kilka screenów oraz zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap