Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2017 17:00
Battlefield 1: Niespokojne Wody od grudnia, a od dzisiaj sprawdzamy za darmo pozostałe DLCvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
2157V

Battlefield 1: Niespokojne Wody od grudnia, a od dzisiaj sprawdzamy za darmo pozostałe DLC

DICE wciąż rozwija i ulepsza Battlefield 1. Twórcy przedstawili konkretne informacje dotyczące nadciągającego dodatku, a jednocześnie pozwalają zainteresowanym sprawdzać wcześniej wydane rozszerzenia. Poznajcie szczegóły.

Battlefield 1: Niespokojne Wody  to trzeci dodatek do produkcji DICE. Twórcy zdecydowali się podzielić rozszerzenie i zaoferować pierwszą część 11 grudnia. W tym terminie zapoznamy się z nową operacją (brytyjski desant na Gallipoli z 1915 roku), nowymi mapami (Przylądek Helles oraz Achi Baba) oraz ośmioma nowymi broniami (6 palnych oraz 2 do walki wręcz). Gracze otrzymają również dostęp do nowej maszyny – Niszczyciela klasy L.

Battlefield 1: Niespokojne wody. Gameplay i szczegóły nowych DLC - do gry zmierzają brytyjskie wojska

Druga część DLC trafi na serwery w styczniu. Twórcy w tym czasie udostępnią nowe mapy (Zeebrugge i Zatoka Helgolandzka), pozwolą graczom wcielić się w Royal Marines, czy też skorzystać ze szturmowca Typu C.

Na takie przyjemności musimy jeszcze zaczekać, ale już od dzisiaj możecie sprawdzać Battlefield 1: Nie przejdą i Battlefield 1: W imię cara. Dwa dodatki są odstępne za darmo od 4 grudnia, ale również pliki zostaną udostępnione od 8 do 10 grudnia.

Deweloperzy przygotowali również zmiany w trybie Linia Frontu:

„Od 27 listopada tryb „Linie Frontu” będzie dostępny na mapie „Suez”. „Linie Frontu” można określić jako połączenie „Podboju” i „Szturmu”. Walczy się w nich o szereg punktów kontrolnych. Od chwili, gdy Imperium Brytyjskie rozpoczęło budowę rurociągu sueskiego, minęło 101 lat. Poczuj upływ historii, ruszając do walki o flagi.”

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/turning-tides-release-dates-other-battlefield-1-updates

Tagi: battlefield 1 battlefield 1: niespokojne wody DICE

Nie przegap