Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2017 21:00
Battlefield 1: Niespokojne wody. Gameplay i szczegóły nowych DLC - do gry zmierzają brytyjskie wojska
1386V

Battlefield 1: Niespokojne wody. Gameplay i szczegóły nowych DLC - do gry zmierzają brytyjskie wojska

DICE nadal pracuje nad rozwojem i rozbudową Battlefield 1. Studio opublikowało konkretne informacje dotyczące planów na najbliższe trzy miesiące. Gracze mogą szykować się na kilka ciekawych dodatków, które umilą rozgrywkę w chłodne wieczory.

Battlefield 1: Niespokojne wody to trzeci dodatek do wielkiej gry DICE. Nowa zawartość trafi do graczy już w grudniu i zainteresowani otrzymają dwie nowe mapy (rajd na Zeebrugge i bitwa o Gallipoli) oraz brytyjską armię. Autorzy pracują również nad stworzeniem kolejnych broni, czy też maszyn bojowych.

Battlefield 1 - recenzja gry

Aktualnie nowe lokacje są testowane przez graczy na serwerach CTE i rozgrywkę z tego miejsca możecie podziwiać poniżej. Oczywiście w tej sytuacji nie możecie liczyć na pełną wersję lokacji, ponieważ autorzy wciąż dopracowują teren, czekają na opinie graczy i starają się dopracować każdy element map.

To jednak dopiero początek przyjemności, bo już na początku listopada fani otrzymają dostęp do „Kampanii Operacji”. Jest to udoskonalony tryb Operacji, który teraz zaoferuje szereg powiązanych ze sobą wydarzeń. Tak projekt przedstawiają deweloperzy:

Pierwsza kampania Operacji nosi nazwę „Burzy na wschodzie”. Połączy ona dwie Operacje z dodatku Battlefield 1 W imię cara: „Ofensywę Brusiłowa” i „Czerwony przypływ”. „Burza na wschodzie” będzie dostępna dla posiadaczy Przepustki Premium Battlefield 1 (lub kupionego oddzielnie dodatku Battlefield 1 W imię cara.). Później, jeszcze w listopadzie, dodamy kampanię „Upadek imperiów”, która połączy Operacje z podstawowej wersji gry: „Żelazne mury” i „Podbój piekieł”. Oprócz wymienionych, szykujemy kolejne kampanie. Ukończ aktywną kampanię Operacji, zdobywając wymaganą liczbę punktów, zanim kampania wygaśnie. Za każdą ukończoną kampanię otrzymasz wyjątkowy pakiet bojowy. Wpis do kodeksu dotyczący kampanii Operacji będzie dostępny już po pierwszej zakończonej sukcesem kampanii. Ukończ aktywną kampanię jak najwięcej razy, nim jej czas dobiegnie końca.

W skrócie autorzy tak zapowiadają nowe atrakcje:

  • Grudzień: 2 nowe mapy, nowa operacja, 6 nowych pistoletów, 2 nowe bronie białe, nowa specjalizacja, nowa klasa elitarna, 2 nowe pojazdy
  • Styczeń: 2 nowe mapy, brytyjska piechota morska

Źródło: informacja prasowa

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts gameplay

Nie przegap