Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2017 14:59
Mafia świętuje 15 lat. Twórcy opublikowali wspominkowy zwiastun
1159V

Mafia świętuje 15 lat. Twórcy opublikowali wspominkowy zwiastun

Mafia powróciła za sprawą produkcji Hangar 13, ale miłośnicy serii mogli liczyć na znacznie lepszą przygodę. Twórcy jednak nie zapominają o swojej serii, co może zwiastować rozwój uniwersum i stworzenie kolejnych gier.

2K Games zdecydowało się na powrót Mafii. W ubiegłym roku poznaliśmy Hangar 13, a po kilku tygodniach dowiedzieliśmy się, że to właśnie ta ekipa ma przywrócić do życia serię o gangsterach. Gra zadebiutowała na początku października 2016 roku.

Mafia III - recenzja gry

Mafia III nie zaprezentowała oczekiwanej jakości, ale nie możemy zapomnieć o wcześniejszych produkcjach z tego uniwersum. Gangsterzy rozwiązują swoje konflikty od 2002 roku i twórcy postanowili podsumować wydarzenia przyjemnym materiałem.

Pojawienie się filmu jest dość zaskakujące, ponieważ pierwsza Mafia trafiła na zachodnie półki sklepowe 29 sierpnia 2002 roku. Deweloperzy postanowili dopiero teraz – w okolicach polskiej premiery, która odbyła się 27 listopada 2002 roku – opublikować materiał „na 15 lat serii”.

Sytuacja jest bardzo ciekawa, bo niektórzy mają nadzieję, że Hangar 13 pracuje już nad kolejnym tytułem. Może tym razem gra otrzyma szansę i autorzy nie zostaną zmuszeni do wrzucenia niedokończonej przygody na rynek? Oby!  

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games mafia mafia ii mafia iii trailer zwiastun

Nie przegap