Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2017 19:32
FIFA 18 została zniszczona przez EA Sports? Fani proszą o reakcje i podpisują ankietę
3003V

FIFA 18 została zniszczona przez EA Sports? Fani proszą o reakcje i podpisują ankietę

EA Sports stara się wciąż ulepszać FIFA 18 i oferować graczom znacznie przyjemniejszą produkcję, jednak ostatnie aktualizacje wywołały sporą burzę. Fani wspólnymi siłami starają się wpłynąć na decyzję deweloperów.

FIFA 18 w dniu premiery prezentowała przyjemny dla wielu graczy poziom rozgrywki pod względem dynamiki akcji, jednak autorzy od tego czasu w istotny sposób wpłynęli na zmagania. Zazwyczaj sympatycy nie narzekają tak głośno na łatki, jednak wprowadzone zmiany nie spodobały się wielu klientom.

FIFA może zmienić cykl wydawniczy. EA skorzysta z aktualizacji lub subskrypcji?

Gra z „dynamicznej i przyjemnej” zmieniła się w „powolną i żmudną”, ponieważ EA Sports starało się poprawić bramkarzy i zmniejszyć efektowność strzałów z daleka, jednak studio w istotny sposób wpłynęło na zmagania. Wielu miłośników uważa nawet, że FIFA 18 to tak naprawdę FIFA 17.2, a to nie koniec niedogodności.

Klienci narzekają na spore opóźnienie na serwerach, zatrzymywanie produkcji podczas przeglądania Squad Battles, brak zmiany numerów na koszulkach, błąd ze znikającymi zawodnikami, czy też totalnie zniszczony matchmaking.

Z tego powodu powstała nawet specjalna petycja, którą w zaledwie kilkanaście godzin podpisało już ponad 11 tysięcy graczy. Czy „#FixFifa” cokolwiek zmieni? Śmiem wątpić, ale może ze względu na ostatnie problemy Electronic Arts ze Star Wars: Battlefront II, głos fanów zostanie dostrzeżony?

Graliście w ostatnim czasie w FIFA 18 i potwierdzacie te problemy? Petycję znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/sport/esports/article-5104777/5-500-FIFA-18-fans-sign-petition-EA-fix-game.html

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 petycja

Nie przegap