Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2017 20:26
Wolfenstein II: The New Colossus do wypróbowania za darmo. Twórcy udostępniają wycinek gry
1730V

Wolfenstein II: The New Colossus do wypróbowania za darmo. Twórcy udostępniają wycinek gry

Bethesda przyzwyczaiła graczy do przygotowywania rozbudowanych wersji demonstracyjnych swoich wielkich tytułów. Firma kontynuuje chlubną tradycję i zaprasza do wypróbowania Wolfenstein II: The New Colossus.

Wolfenstein II: The New Colossus trafił na rynek w październiku. Gra zebrała sporo pochwał od graczy oraz dziennikarzy i może pochwalić się średnią ocen na poziomie 87-88%.

„Xbox One X wyznacza nowe standardy dla gier”. Producent Wolfenstein II wychwala sprzęt Microsoftu

Bethesda w ostatnich miesiącach podchodzi do swoich produkcji w bardzo ciekawy sposób. Jeszcze przed premierą możemy spojrzeć na sporo rozgrywki, a wydawca nawet chętnie pokazuje filmy z serii „pierwsza godzina z historii”.

Dzisiaj Wolfenstein II: The New Colossus otrzymał wersję demonstracyjną, dzięki której posiadacze PlayStation 4, Xboksów One i komputerów osobistych mogą sprawdzić pierwszy etap produkcji. Zapis rozgrywki bez problemu przeniesiecie do pełnej wersji tytułu.

Pliki trafiły na PlayStation Store, Xbox Store oraz Steam, a warto na pewno wspomnieć, że Wolfenstein II: The New Colossus został nominowany w kilku kategoriach nagród The Game Awards, włączając w to „Najlepszy projekt gry”, „Najlepszą narrację”, „Najlepszą grę akcji” oraz „Najlepszy występ” (Brian Bloom jako B.J. Blazkowicz). 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda MachineGames Wolfenstein II: The New Colossus za darmo

Nie przegap