Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2017 15:58
„Xbox One X wyznacza nowe standardy dla gier”. Producent Wolfenstein II wychwala sprzęt Microsoftu
1700V

„Xbox One X wyznacza nowe standardy dla gier”. Producent Wolfenstein II wychwala sprzęt Microsoftu

Xbox One X  radzi sobie na rynku coraz to lepiej. Sprzęt Amerykanów został doceniony przez dziennikarzy oraz graczy, ale nawet deweloperzy z przyjemnością wypowiadają się o urządzeniu.

Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutował na rynku pod koniec ubiegłego miesiąca. Tytuł zgarnął sporo pochwał od fanów, a autorzy postanowili upiększyć przygodę i zaoferować posiadaczom Xboksów One X zupełnie nową jakość.

Wolfenstein II: The New Colossus. Daty premier i szczegóły DLC

W sprawie nowej jakości Wolfenstein II: The New Colossus postanowił wypowiedzieć się producent wykonawczy, który miał okazję porozmawiać z dziennikarzem Official Xbox Magazine UK. Jerk Gustafsson wychwalał sprzęt Amerykanów:

„To super potężna maszyna i Wolfenstein II działa na niej naprawdę, naprawdę dobrze i wygląda fantastycznie. Głównym celem było upewnienie się, że możemy zaprezentować grę w jak najlepszy sposób i wykorzystać moc nowej konsoli. Oczywiście wszystko począwszy od oświetlenia po ogólnie grafikę pod względem jakości wizualnej prezentuje się znacznie bliżej komputerów high-endowych niż zwykłej konsoli.”

Przedstawiciel MachineGames podkreślił również, że jego zdaniem Xbox One X w znaczący sposób wpłynie na naszą branże, ponieważ deweloperzy chcą tworzyć produkcje w najlepszej możliwej jakości. Sprzęt Microsoftu wyznaczony nowy standard dla gier.

Są to bez wątpienia znaczące słowa, ale należy podkreślić, że nie są wypowiedziane przez przypadkową osobę – to właśnie MachineGames zaoferowało jeden z największych skoków jakościowych w swoim tytule na Xboksie One X.

Źródło: https://wccftech.com/wolfenstein-ii-xbox-one-x-super-powerful/

Tagi: Bethesda Wolfenstein II: The New Colossus xbox one x

Nie przegap