Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2017 18:34
Sniper: Ghost Warrior 3 notuje pozytywną sprzedaż. CI Games podsumowuje
865V

Sniper: Ghost Warrior 3 notuje pozytywną sprzedaż. CI Games podsumowuje wyniki

CI Game nie zadbało w dniu premiery o swoją wielką produkcję, ale tytuł z każdym kolejnym miesiącem radzi sobie coraz to lepiej. Wyniki z najnowszego raportu potwierdzają spore zainteresowanie Sniper: Ghost Warrior 3.

Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutował ze sporymi problemami. Twórcy nie zadbali o wyeliminowanie największych błędów i produkcja zgarnęła oceny na poziomie 56-59%. Od tego czasu studio znacząco naprawiło grę i tę sytuację dostrzegają gracze.

Sniper Ghost Warrior 3 - recenzja gry

CI Games podało wyniki za III kwartał bieżącego roku – firma odnotowała 3,6 mln zł zysku netto i 17,7 mln zł przychodów netto. Deweloperzy odnotowali naprawdę dobry rezultat, który pokazuje, że gracze dostrzegli dobrą pracę wykonaną przez studio.

Maciej Nowotny, członek zarządu CI Games, potwierdził nawet, że sprzedaż Sniper: Ghost Warrior 3 jest nawet lepsza od popremierowych założeń:

"Sprzedaż Sniper Ghost Warrior 3 jest nieco lepsza od naszych popremierowych założeń. Rozpoczęliśmy dodruk płyt z grą na konsolę, ponieważ ich zapasy są praktycznie zerowe, z wyjątkiem niewielkiego stoku na XBOX ONE w USA. Dodatkowa produkcja nośników związana jest z zamówieniami z kilku kluczowych rynków, w tym w dużym stopniu z USA"

CI Games mogło liczyć na lepsze wyniki, jednak warto odnotować, że skonsolidowane przychody z trzech pierwszych kwartałów 2017 roku wyniosły 90,9 mln zł.  

Źródło: https://businessinsider.com.pl/gielda/ci-games-zysk-wyniki-finansowe-iii-kwartal-2017/f0gykf3

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior 3 tweet wyniki sprzedaży

Nie przegap