Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2017 17:03
Monster Hunter World zaoferuje sporo usprawnień. Twórcy odrobili zadanie domowe
617V

Monster Hunter World zaoferuje sporo usprawnień. Twórcy odrobili zadanie domowe

Capcom za pomocą Monster Hunter World zamierza wprowadzić do świata zupełnie nowych graczy, więc firma zdecydowała się wsłuchać w opinie fanów i zaoferować liczne usprawnienia. Gra ma zainteresować bardzo szerokie grono odbiorców i przygotowane zmiany zapowiadają się naprawdę nieźle.

Monster Hunter World to wielka produkcja Capcomu. Deweloperzy zdecydowali się wrzucić przygodę na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, a podczas rozgrywki na jednym serwerze będą biegać zawodnicy z całego świata.

Monster Hunter World na dynamicznej rozgrywce. Walka z bestiami nigdy nie wyglądała tak dobrze

IGN ma dostęp do gry od dłuższego czasu, więc redakcja zdecydowała się wyłapać najciekawsze zmiany, które powinny zainteresować weteranów serii, ale równocześnie zadowolić nowych graczy.

Wśród usprawnień można wyróżnić zmiany w pancerzach, możliwość podglądu nowych strojów, lepiej zaprezentowane ulepszenia broni, możliwość wydobycia z oręża zainwestowanych surowców, znacznie większe mapy, brak ekranów wczytywania, wiele obozów w lokacjach i możliwość szybkiego przeskakiwania pomiędzy miejscówkami, czy też zmianę broni w obozie. Polowanie na bestie jest teraz podobno bardziej satysfakcjonujące, a w trakcie pojedynków skorzystamy z nowych ataków, zobaczymy dokładną liczbę zadanych obrażeń, misje rozpoczniemy w dowolnym momencie, studio zdecydowało się na jedną ścieżkę wydarzeń, a dodatkowo deweloperzy przygotowali zupełnie nowy rodzaj zadań.

Twórcy przygotowali znacznie bardziej rozbudowaną personalizację bohaterów, gracze bez większego problemu ściągną hełmy, a tworzenie przedmiotów na podstawowym poziomie wydaje się teraz łatwiejsze.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap