Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2017 21:10
Monster Hunter World na dynamicznej rozgrywce. Walka z bestiami nigdy nie wyglądała tak dobrze
876V

Monster Hunter World na dynamicznej rozgrywce. Walka z bestiami nigdy nie wyglądała tak dobrze

Capcom szykuje prawdziwą perełkę. Na początku przyszłego roku gracze otrzymają dostęp do Monster Hunter World i tytuł na kolejnym materiale wygląda wyjątkowo dobrze. Zobaczcie gameplay z wersji na PlayStation 4.

W grudniu odbędą się testy Monster Hunter World, w których wezmą udział wyłącznie posiadacze PlayStation 4. Capcom podpisał niezbędną umowę z Sony i bitwy z wielkimi bestiami są promowane właśnie na platformie Japończyków.

Monster Hunter World. Beta w szczegółach - Capcom szykuje zabawę dla graczy na PlayStation 4

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny gameplay, który prezentuje zupełnie nowy świat. Tajemnicza i zarazem piękna lokacja idealnie pasuje do koncepcji Monster Huntera i jestem pewien, że gracze z wielką przyjemnością będą polować na tym ternie.

Coral Highlands charakteryzuje się oczywiście ciekawą roślinnością, ale warto zwrócić uwagę na wykorzystanie liany, czy też wielu poziomów. Szukanie potworów będzie na tym terenie bardzo ciekawe.

Gameplay oczywiście nie odbiega od wcześniej opublikowanych materiałów. Łowca eksploruje, szuka śladów, aż w pewnym momencie wpada na potężnego przeciwnika. Rywal w tym wypadku jest bardzo mobilny, potrafi nawet latać i korzysta z bardzo… Nietypowych ataków, więc gracze będą musieli wykazać się sporą cierpliwością i dobrym opanowaniem bohaterów.

Zerknijcie na dynamikę pojedynków – sympatycy serii Monster Hunter muszą zacierać rączki, bo tytuł wygląda fantastycznie na dużych platformach.  

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap