Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2017 19:14
Ataribox Joystick zaprezentowany. Fani klasyki będą zadowoleni
1335V

Ataribox Joystick zaprezentowany. Fani klasyki będą zadowoleni

Atari małymi krokami przedstawia kolejne elementy Ataribox. Dzisiaj możemy spojrzeć na nową wersję klasycznego kontrolera, który zostanie dodany do wszystkich egzemplarzy. Urządzenie zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

We wrześniu Atari przedstawiło konkretne informacje dotyczące Ataribox. Sprzęt zadebiutuje wiosną 2018 roku i w przeciągu następnych tygodni otrzymamy szczegóły dotyczące poszczególnych elementów konsoli.

Ataribox. Cena, wstępna data premiery, forma finansowania, zdjęcia, system operacyjny i szczegóły

Atari dość niespodziewanie zdecydowało się wrócić do gry. Firma przygotowuje konsolę, która zadebiutuje w pierwszych miesiącach 2018 roku i sprzęt zostanie wyceniony na około 901-1081 zł, jednak na konkretną prezentację musimy zaczekać do przyszłego roku.

Mimo to już dzisiaj możecie spojrzeć na Ataribox Joystick, czyli specjalny kontroler, który zostanie dołączony do urządzenia. Aktualnie firma nie potwierdziła, czy w pudełku zostaną dodane dwa pady oraz nie poznaliśmy ceny dodatkowej egzemplarza.  

Należy jednocześnie przypomnieć, że Atari zdecydowało się akcję na crowdfundingową, która rozpocznie się jeszcze w tym roku. W ten sposób firma zbierze gotówkę na przygotowanie urządzenia i dostarczy go na rynek do ponad 200 krajów.

Ataribox Joystick zaprezentowany

Tagi: