Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 14:30
Nintendo Switch nie zostanie szybko przeceniony. Japończycy nie szykują przecen na święta
1953V

Nintendo Switch nie zostanie szybko przeceniony. Japończycy nie szykują przecen na święta

W najbliższym czasie wielu graczy może przygotowywać się na świąteczne zakupy, ale możecie mieć pewność, że w najbliższych tygodniach nie natraficie na specjalne przeceny szykowane przez Nintendo. Japończycy mają aktualnie inne problemy.

Nintendo Switch zadebiutował w marcu i wielu graczy w okolicach premiery wspominało o kupieniu urządzenia w grudniu z okazji świątecznych promocji. Nintendo jednak nie zamierza aktualnie przygotowywać większych rabatów.   

Valkyria Chronicles 4 wraca do korzeni! Zapowiedź nowej gry taktycznej Segi

W najbliższy piątek startuje Black Friday, a dodatkowo niektóre sklepy już szykują wielkie oferty dla klientów, którzy kupują prezenty na zbliżające się święta. Pomimo dwóch dobrych okazji nie powinniście liczyć na konkretne przeceny Nintendo Switcha.

Sprawę potencjalnych ofert skomentował Reggie Fils-Aime i szef amerykańskiego Nintendo w prostych słowach wytłumaczył sytuację:

„Nie przeceniamy Nintendo Switcha… Skupiamy się na upewnieniu, że mamy odpowiednią liczbę egzemplarzy u sprzedawców.”

Nintendo ma większy „problem”, ponieważ Nintendo Switch wciąż cieszy się ogromną popularnością, więc firma w zasadzie nie musi szykować jakichkolwiek obniżek, bo gracze i tak chętnie sięgną po sprzęt Japończyków.

Z jednej strony jest to jak najbardziej zrozumiała sytuacja, jednak warto w tej sytuacji nie liczyć, że w połowie grudnia znajdziecie konsolę za 1000 zł. Zawsze istnieje opcja przygotowana przez jeden ze sklepów, ale w tym wypadku raczej nie powinniśmy liczyć na olbrzymie rabaty.

Źródło: https://wccftech.com/nintendo-not-discounting-switch-holiday/

Tagi: Nintendo nintendo switch Reggie Fils-Aime

Nie przegap