Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.11.2017 14:24
Fortnite: Battle Royale. W grze szykują się spore zmiany w systemie rozgrywki
1488V

Fortnite: Battle Royale. W grze szykują się spore zmiany w systemie rozgrywki

Ekipa Epic Games przygotowuje się do wypuszczenia kolejnej aktualizacji do swojej aktualnie najważniejszej gry na rynku, czyli Fortnite z trybem Battle Royale. Deweloperzy pracują w pocie czoła nad tym, aby udoskonalać swoje dzieło i pokazać konkurentowi, gdzie jego miejsce.

Fortnite dzielnie walczy o uwagę z fenomenem Playerunknown's: Battlegrounds, które to szturmem wzięło sobie rynek PC.

PlayStation Plus na 12 miesięcy o 25% taniej. Sony zaprasza do swojej usługi

Epic Games zagospodarowało zaś konsole i to tam rozpycha się łokciami, pokazując, że można zrobić wiele rzeczy lepiej bądź inaczej niż robią to konkurenci. W nadchodzących aktualizacjach Fortnite przejdzie kilka ważnych zmian.

Przede wszystkim poprawie ulegnie balans rozgrywki w zakresie drobnym, w tym niektóre powiedzmy power-upy, jak na przykład kamuflaż z krzaków. Ponadto firma zauważyła, że istnieje spory potencjał w mechanice latających rakiet i granatów, na których zaczęli podróżować gracze, co może fajnie wpłynąć na wachlarz zagrań taktycznych.

Do tego będziemy również mogli używać cichego SMG, który nada walce elementu zaskoczenia, a gracze, którzy będą zabijać członków swojej drużyny, będą mogli zostać znacznie łatwiej zgłoszeni do administracji.

Ponadto serwer testowy pozwoli graczom pobawić się na nowych ustawieniach celności, budowania i przy kilku innych większych bądź mniejszych modyfikacjach wpływających na całościowy balans gry.

Tagi:

Nie przegap