Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 14:00
PlayStation Plus na 12 miesięcy o 25% taniej. Sony zaprasza do swojej usługi
5918V

PlayStation Plus na 12 miesięcy o 25% taniej. Sony zaprasza do swojej usługi

Jeszcze kilka miesięcy temu gracze narzekali na podwyżkę cen abonamentu PlayStation Plus, więc pewnie wielu czytelników może zainteresować się najnowszą ofertą Sony. Japończycy przecenili subskrypcję na 12 miesięcy.

PlayStation Plus jest niezbędne wszystkim fanom sieciowej rozgrywki na PlayStation 4, ponieważ jest wymagana do zmagań multiplayer. Subskrybując usługę gracze mogą również korzystać z dodatkowych zniżek, czy też darmowych tytułów w ramach abonamentu.

PlayStation Plus listopad 2017

Jeśli akurat polowaliście na promocję na PlayStation Plus, to oferta ze sklepu Sony może Was zainteresować. 12 miesięczna subskrypcja została wyceniona na 180 zł! Z pozoru nie jest to wybitna oferta, bo wielu graczy mogło w zeszłym roku nabyć rocznego Plusa za 160-180 zł, jednak musicie pamiętać, że po ostatniej podwyżce, abonament w standardowej cenie kosztuje 240 zł.

Promocja rozpoczęła się dzisiaj (od godziny 11:00) i będzie trwać do 28 listopada (również do godziny 11:00), a dodatkowe informacje znajdziecie w tym miejscu.

Ostrzegam jedynie o włączeniu automatycznego przedłużenia – po wykupieniu oferty warto wskoczyć do ustawień i wyłączyć tę opcję.

12-miesięczna subskrypcja PlayStation®Plus w cenie niższej o 25%. Subskrypcja będzie przedłużana do momentu jej anulowania. Użytkownik będzie obciążany co 12 miesięcy pełną ceną subskrypcji obowiązującą w tym momencie w PlayStation®Store.

Dobermann, dzięki!

Źródło: Informacje od czytelnika

Tagi:

Nie przegap