Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.11.2017 13:02
Liga Sprawiedliwości. Otwarcie znacznie poniżej oczekiwań, więc powstaje ryzyko, że film nie zarobi
2308V

Liga Sprawiedliwości. Otwarcie znacznie poniżej oczekiwań, więc powstaje ryzyko, że film nie zarobi

Filmowe uniwersum DC nie cieszy się aż tak dobrym powodzeniem jak jego konkurencja od Marvela. Co prawda z filmu na film jest lepiej, lecz wciąż nie na tyle, aby zachęcić nowych widzów, na wizytę w kinie.

Wczoraj odbyły się pierwsze premierowe seanse Ligi Sprawiedliwości, których to wyniki już zebrało i przestawiło niezawodne Box Office.

Recenzja filmu Liga Sprawiedliwości

Według skolekcjonowanych danych wynika, że wielka opowieść z Batmanem, Wonder Woman i innymi herosami w rolach głównych, nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań. Obejmując rezultaty z przedpremierowych pokazów czwartkowych i oczywiście tych wczorajszych, Justice League zarobiło zaledwie 38,4 mln dolarów, co jest dosyć niskim pułapem.

Prognozuje się, że dziś i jutro film wygeneruje dodatkowe dochody, które pozwolą w cały weekend osiągnąć nieco ponad 93 mln dolarów, co jest aż o 20 mln mniejszą kwotą, niż zakładały pierwsze prognozy.

Co prawda prawie 100 milionów zielonych to nie jest tak mało, ale przy 300 mln $ kosztów produkcji, wciąż wypada blado. A wy, wybieracie się do kina na Ligę Sprawiedliwości, czy jednak odpuszczacie sobie tę wyprawę?

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/box-office-liga-sprawiedliwosci-ponizej-oczekiwan-spadaja-prognozy-2593909

Tagi:

Nie przegap