Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 19.11.2017 10:25
Kalendarz Gracza 2018 już od 29 listopada wraz z PSX Extreme 244
2702V

Kalendarz Gracza 2018 już od 29 listopada wraz z PSX Extreme 244

Drodzy Czytelnicy, niezmiernie miło nam poinformować, że wraz z najbliższym numerem PSX Extreme, który ukaże się 29 listopada, dostępny będzie nasz Kalendarz Gracza 2018. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Jeżeli mieliście już styczność z tym wydawnictwem, to wiecie, czego się spodziewać - format, układ, liczba stron i papier pozostają bez zmian. Natomiast osoby, które nie miały jeszcze okazji sprawdzić naszego kalendarza, uprzejmie informujemy, iż po rozłożeniu (kalendarz ma gotową dziurkę do zawieszenia) ma on wymiary ok. 29 na 41 cm (podwójne A4 lub jak ktoś woli - A3), 28 stron, a całość wydrukowana jest na papierze bardzo dobrej jakości. Na stronach kalendarza znajdziecie informacje o imieninach, najważniejszych imprezach (m.in. E3, gamescom) oraz daty ukazywania się kolejnych numerów PSX Extreme w 2018 roku, a także - nowość w tym roku - kilka nietypowych świat :). I oczywiście arty z nadchodzących gier. 

Kalendarz nie będzie sprzedawany osobno, jak również sam magazyn nie będzie dostępny w opcji bez kalendarza (wyjątkiem jest e-wydanie - w tym przypadku w standardowej cenie 8 zł będzie można nabyć numer grudniowy w formie elektronicznej). Oczywiście prenumeratorzy otrzymają wydanie w ramach opłaconej prenumeraty bez dodatkowych kosztów. Tym samym przypominamy o opcji przedłużenia/zakupu prenumeraty poprzez nasz sklep. PSX Extreme 244 wraz z Kalendarzem Gracza będzie sprzedawany w zafoliowanym opakowaniu.

Prosimy pamiętać, że ze względu na Kalendarz Gracza, numer kosztuje wyjątkowo 12,90 zł.

Uprzedzając ewentualne pytania "a dlaczego nie ma gry X?" - w przypadku praktycznie wszystkich zapowiadanych premier na 2018 rok kontaktowaliśmy się z polskimi dystrybutorami (artów do kalendarza nie wybiera się dowolnie z sieci), ale z różnych względów, np. brak materiałów, specyficzne wymagania, nie zawsze udało się pozyskać odpowiednie grafiki.

Uwaga! Prosimy pamiętać, że grafika gry w danym miesiącu nie musi odpowiadać dacie jej premiery. W wielu przypadkach nie są jeszcze podane konkretne daty, a że kalendarz ma 12 miesięcy, to musieliśmy artami wypełnić je wszystkie :). 

Komplet grafik z kalendarza:

Tagi: kalendarz gracza psx extreme