Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 17:34
Wolfenstein II: The New Colossus. Daty premier i szczegóły DLC
1026V

Wolfenstein II: The New Colossus. Daty premier i szczegóły DLC

Bethesda już kilka tygodni temu zapowiedziała trzy fabularne rozszerzenia do Wolfenstein II: The New Colossus, a dzisiaj otrzymaliśmy konkrety dotyczące dodatków. Pierwsza historia trafi na serwery już w grudniu.

Wolfenstein II: The New Colossus zawiera pełnoprawną historię, która oferuje graczom rozgrywkę nawet na 15 godzin, jednak autorzy zdecydowali się zaoferować pakiet trzech dodatków zatytułowany The Freedom Chronicles.

Wolfenstein II: The New Colossus - recenzja gry

W DLC poznamy historię trzech nowych postaci i autorzy zamierzają oferować atrakcje od grudnia 2017 do marca 2018 roku. Klienci mogą zamówić pakiet rozszerzeń za 104 zł, a całość została zapowiedziana Episode Zero of the Freedom Chronicles, czyli misją wprowadzającą trzech nowych protagonistów. Odcinek jest dostępny za darmo dla graczy, którzy kupili Wolfenstein II: The New Colossus przed premierą lub zdecydują się na Przepustkę Sezonową.

A wspominając o Season Passie… Do gry trafią następujące atrakcje:

  • The Adventures of Gunslinger Joe – 14 grudnia – historia Josepha Stalliona, który walczy z nazistami w ruinach Chicago oraz w przestrzeni kosmicznej
  • The Diaries of Agent Silent Death – 30 stycznia – opowieść Jessici Valiant, czyli byłej agentki OSS, która zamierza zinfiltrować bazę nazistów w Kalifornii i poznać prawdę o operacji w San Andreas.
  • The Amazing Deeds of Captain Wilkins – marzec – przygoda Geralda Wilkinsa, który trafi do kontrolowanej przez nazistów Alaski

Sympatycy Blazkowicza powinni w tej sytuacji zatrzymać pudełka, bo Wolfenstein II: The New Colossus potwierdził, że autorzy nie boją się poruszać mocnych tematów, a kampania w tym wypadku jest przepełniona świetnymi scenami.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap