Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.11.2017 12:41
Overwatch. Darmowy weekend dla posiadaczy PS4, XOne i PC
805V

Overwatch. Darmowy weekend dla posiadaczy PS4, XOne i PC

Blizzard Activision postanowiło chyba storpedować premierę Star Wars: Battlefront II. Przez cały weekend można grać za darmo w Overwatch!

Blizzard Activision postanowiło udostępnić wszystkim zainteresowanym graczom Overwatch za darmo w dniach 17-20 listopada. Dzięki temu można nie tylko wypróbować gameplay oferowany przez strzelaninę Blizzard, ale sprawdzić też w akcji zupełnie nową zawodniczkę, nazywającą się Moira.

Darmowy weekend PlayStation Plus

W trakcie darmowego weekendu można bawić się na wszystkich 16 mapach gry, we wszystkich trybach. Dostępny jest też cały skład 26 zawodników. Dzięki temu można rozpocząć zabawę w Overwatch i przenieść wypracowane postępy do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujecie się na ewentualny zakup. Do zabawy potrzebna jest subskrypcja PS Plus lub Xbox Live Gold. Tutaj jednak trzeba wspomnieć o tym, że do 20 listopada trwa na PSN promocja PS Plus, pozwalająca na gratisową zabawę w multiplayerze dla wszystkich posiadaczy PS4. Z weekendu Overwatch można więc skorzystać bez żadnych dodatkowych opłat na PS4.

Darmowa zabawa rozpoczyna się od godziny 20:00 17 listopada i potrwa do godziny 20:59 20 listopada. Udanych łowów.

 

Źródło: Blizzard

Tagi: darmowy weekend Overwatch promocja

Nie przegap