Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 14:14
Sony zapowiada PlayStation Plus Open Multiplayer Weekend. Gramy za darmo w tryby multiplayer
3145V

Sony zapowiada PlayStation Plus Open Multiplayer Weekend. Gramy za darmo w tryby multiplayer

Japońska korporacja właśnie potwierdziła najnowszą promocję, która może zainteresować wielu graczy. Sony zezwoli wszystkim zainteresowanym na zakosztowanie w przyjemnościach płynących z abonamentu PlayStation Plus.  

PlayStation Plus oferuje między innymi darmowe produkcje oraz zniżki na gry, ale dla wielu graczy wciąż najważniejszym czynnikiem usługi jest możliwość rozgrywki w trybach sieciowych. Sony właśnie zapowiedziało nowe wydarzenie, które pozwoli każdemu posiadaczowi PlayStation 4 sprawdzić zmagania online.

Sony odnawia znak towarowy dla Syphon Filter! Seria w końcu powróci?

W sumie nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach nie opłacać PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold. Nie z powodu ofert tytułów szykowanych przez Sony oraz Microsoft, ale właśnie ze względu na rozgrywkę multiplayer.

Jeśli akurat Wy nadal czerpiecie tonę szczęścia z zabawy single-player i nie wykupujecie wspomnianych usług, to ta propozycja jest skierowana właśnie dla Was – od środy (15 listopada) godziny 11:00 do poniedziałku (20 listopad) godziny 11:00 możecie grać w trybach online na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro bez posiadania PlayStation Plus.

Jest to świetny moment na wypróbowanie między innymi Call of Duty: WWII, FIFA 18, czy też właśnie nadciągającego Star Wars: Battlefront II – we wspomnianych tytułach dobrze zabawicie się bez dostępu do Sieci, ale zawsze można sprawdzić rywalizacje z kumplami.

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 4 playstation 4 pro playstation plus Sony

Nie przegap