Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2017 18:42
Stardew Valley otrzyma nową zawartość single-player. Twórca pracuje nie tylko nad trybem sieciowym
722V

Stardew Valley otrzyma nową zawartość single-player. Twórca pracuje nie tylko nad trybem sieciowym

Stardew Valley to jedna z najlepszych gier rolniczych w historii. Produkcja ma wkrótce otrzymać oczekiwaną aktualizację wprowadzającą tryb sieciowy, ale deweloper pracuje również nad zawartością dla singlistów.

Stardew Valley to jedna z perełek ostatnich miesięcy. Tytuł pierwotnie zadebiutował na komputerach osobistych, gdzie zebrał tonę pozytywnych komentarzy. Gra trafiła następnie na konsole i wkrótce zainteresowani gracze otrzymają dostęp do trybu sieciowego.

Stardew Valley - recenzja gry

Eric "ConcernedApe" Barone w ostatnich miesiącach kilkukrotnie zaprzeczył przygotowaniu nowej zawartości single-player dla Stardew Valley, jednak wiele na to wskazuje, że deweloper bawił się z fanami szykując prawdziwą bombę.

Twórca opublikował na Twitterze poniższą wiadomość, w której zapowiedział nowy dodatek i rozbudził oczekiwania społeczności. Statek zaprowadzi nas do zupełnie nowego świata? Wszystko jest w tej sytuacji możliwe.

DLC trafi na konsole oraz komputery osobiste, ale aktualnie nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących daty premiery. ConcernedApe wciąż pracuje nad trybem multiplayer, który ma trafić do graczy w pełnej wersji w przyszłym roku.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-11-15-stardew-valley-is-getting-new-single-player-content-after-all

Tagi: Concerned Ape dlc dodatek Stardew Valley

Nie przegap