Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2017 18:31
Rainbow Six: Siege zaoferuje walki w piętrowym wieżowcu. Zwiastun prezentuje nową mapę
793V

Rainbow Six: Siege zaoferuje walki w piętrowym wieżowcu. Zwiastun prezentuje nową mapę

Ubisoft wciąż pracuje nad rozwojem Rainbow Six: Siege. Twórcy postanowili zaprezentować ostatnią mapę z drugiego roku wsparcia gry i miejscówka wygląda bardzo ciekawie. Lokacja została umiejscowiona w Seulu.

Rainbow Six: Siege zadebiutował w grudniu 2015 roku, ale autorzy wciąż pracują nad rozwojem tytułu. Wkrótce otrzymamy dostęp do ostatniej zawartości z drugiego sezonu wsparcia.

Rainbow Six: Siege z 2 operatorem z Polski. Cichociemny wkracza do gry

W dniach 18-19 listopada odbędzie się finał Pro League, podczas którego swoje umiejętności zaprezentują najlepsi gracze w Rainbow Six: Siege. Wydarzenie odbędzie się w Sao Paulo, jednak podczas imprezy poznamy informacje dotyczące Operacji White Noise.

Gracze w tym wypadku mogą liczyć na trzech nowych operatorów (1 Polak oraz 2 Koreańczyków) oraz zupełnie nową miejscówkę. Lokacja tym razem zapowiada się na naprawdę sporą ciekawostkę, ponieważ mapa to olbrzymia wieża telewizyjno-obserwacyjna umiejscowiona w Seulu.

Mok Myeok będzie areną wielkich bitew, podczas których odwiedzimy restaurację, klub nocny, galerię sztuki, czy też kilka biurowców. Autorzy w tym wypadku zdecydowali się zaoferować mały powiew świeżości, ponieważ studio wykorzystało wysokość budynku:

„Naszym celem było oddanie lęku wysokości i uczucia spadania. Pionowy charakter mapy i przebywanie na znacznej wysokości czuć zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynku”.

Powyższe słowa wypowiedział Jacques Wong, jeden z projektantów poziomów, który zapowiedział starcia w centrum budynku:

„Nowa funkcjonalność gry wykorzystuje budowę wieżowca i pozwala graczom na opuszczanie się na linach wzdłuż okien budynku i przez punkty wejścia. Sama mapa jest całkiem duża i zaprojektowaliśmy ją w taki sposób, aby większość bitew odbywała się w jej centrum”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: rainbow six: siege trailer Ubisoft zwiastun