Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 21:30
Planet of the Apes: Last Frontier. Zwiastun zapowiada efektowną akcję i pokazuje fragmenty rozgrywki
928V

Planet of the Apes: Last Frontier. Zwiastun zapowiada efektowną akcję i pokazuje fragmenty rozgrywki

Pod koniec miesiąca na rynku zadebiutuje ciekawy eksperyment. Studio Imaginati pozwoli graczom zapoznać się z historią, która została w mocny sposób powiązana z filmową trylogią Planet of the Apes zapoczątkowaną w 2011 roku.

Planet of the Apes: Last Frontier jest tak naprawdę interaktywnym filmem, który pod względem rozgrywki przypomina między innymi produkcje Telltale Games. Autorzy wykorzystali licencję Planety Małp i zapraszają graczy na ciekawą opowieść.

Planet of the Apes: Last Frontier. Gameplay prezentuje nietypową przygodę

Wydarzenia zostały umiejscowione pomiędzy „Ewolucją planety małp” (2014) a „Wojną o planetę małp” (2017), a podczas rozgrywki gracz otrzyma możliwość dokładnego poznania stada małp, które zdecydowały się oddalić od grupy w poszukiwaniu lepszego i bezpieczniejszego miejsca do życia.

Premiera przygody odbędzie się już 21 listopada, więc z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Należy na pewno zaznaczyć, że w tym dniu odbędzie się wyłącznie premiera na PlayStation 4 i gra będzie wspierać usługę PlayLink.

Trudno powiedzieć, czy taki pomysł odniesie sukces, ale sympatycy uniwersum Planety małp powinni zwrócić uwagę na ten projekt.  

Tagi: Planet of the Apes: Last Frontier studio imaginati zwiastun

Nie przegap