Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 16:36
Planet of the Apes: Last Frontier. Gameplay prezentuje zdumiewająco dopracowaną przygodę
712V

Planet of the Apes: Last Frontier. Gameplay prezentuje nietypową przygodę

Growa adaptacja Planety Małp zapowiada się naprawdę ciekawie. Imaginati Studios pracuje nad interaktywną opowieścią, która wygląda dobrze. Nie będzie to standardowa gra, ale niektórzy nie będą narzekać.   

Planet of the Apes: Last Frontier to interaktywna opowieść przygotowana przez Imaginati Studios. Twórcy opracowali przygodę na podstawie oficjalnej licencji serii Planeta Małp. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Wojna o planetę małp – recenzja filmu

Imaginati Studios to ciekawy twór wywodzący się z branży filmowej. Zespół został stworzony przez firmę Imaginarium Productions, która zajmuje się tworzeniem efektów specjalnych. Jest to pierwsza gra stworzona przez Brytyjczyków.

Akcja Planet of the Apes: Last Frontier została umiejscowiona pomiędzy filmową trylogią zapoczątkowaną w 2011 roku. Gracze podczas opowieści mają okazję wcielić się w małpy oraz ludzi, ale nie otrzymujemy w tym wypadku typowej rozgrywki, ponieważ zadaniem zainteresowanych jest wyłącznie wybieranie decyzji, które wpływają na losy opowieści.

Twórcy zdecydowali się na ruch, który przypomina w pewien sposób między innymi Heavy Rain oraz ostatnie projekty Telltale Games – istotnym elementem Last Frontier są wybory, który znacząco zmieniają wydarzenia i z tego powodu gracze powinni wielokrotnie poznawać historię.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy gameplay i w sumie wygląda to zdumiewająco dobrze. Nie będzie to standardowa gra, ale fani Planety Małp na pewno nie będą marudzić.

Tagi: gameplay Planet of the Apes: Last Frontier planeta małp

Nie przegap