Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 16:04
This War of Mine: Stories - Father's Promise to nowe rozszerzenie do uznanej gry Polaków
1629V

This War of Mine: Stories - Father's Promise to nowe rozszerzenie do uznanej gry Polaków

11 bit studios  nie zakończyło prac nad This War of Mine. Twórcy zapraszają graczy na przeżycie kolejnej historii w pogrążonym wojną i okrucieństwem świecie. Poznajcie szczegóły rozszerzenie zatytułowanego Father's Promise.

This War of Mine zdruzgotało wielu graczy dokładnie trzy lata temu. To właśnie z okazji tej rocznicy, autorzy zdecydowali się opowiedzieć zupełnie nową przygodę zatytułowaną „Father's Promise”.

This War of Mine: The Little Ones - recenzja gry

Na początku należy na pewno wspomnieć o projekcie This War of Mine: Stories – pod tą nazwą autorzy zamierzają przedstawiać nowe opowieści, które będą skupiać się na ludziach żyjących w czasach przerażającej wojny. Klienci mogą nabyć Season Pass za 16,99 zł lub poszczególną przygodę za 6,99 zł. Do włączenia dodatku niezbędne jest This War of Mine.

Na dobry początek autorzy przedstawią opowieść pewnego ojca. Głównym bohaterem Father's Promise został Adam, który postanowił za wszelką cenę uchronić swoją córkę przed koszmarem wojny i zamierza wspólnie z dzieckiem uciec z oblężonego miasta. W tym wypadku gracze mogą liczyć na zupełnie nową historię stworzoną na podstawie  słuchowiska napisanego przez znanego polskiego autora, Łukasza Orbitowskiego, 4 lokacje, 5 zrekonstruowanych i odnowionych miejscówek, nowe mechaniki gry (system dialogów i szukanie wskazówek) oraz przedmioty fabularne.  

Kolejne rozdziały This War of Mine: Stories trafią do graczy w 2018 roku. Zainteresowanych zachęcam do przejrzenia oferty na Steam oraz do zobaczenia wykreowanego przez deweloperów zwiastuna.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: 11 Bit Studios dlc This War of Mine this war of mine: stories this war of mine: stories - father's promise

Nie przegap