Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 14:41
Call of Duty: WWII wkrótce otrzyma mikrotransakcje. Twórcy zapowiadają nową funkcję
2330V

Call of Duty: WWII wkrótce otrzyma mikrotransakcje. Twórcy zapowiadają nową funkcję

W pierwszych dniach listopada zadebiutowało Call of Duty: WWII, które już wkrótce otrzyma znaczącą aktualizację. Autorzy nie tylko starają się naprawić serwery, ale planują już wprowadzenie do gry małych płatności.

Call of Duty: WWII trafiło do graczy 3 listopada i tytuł cieszy się fantastyczną popularnością. To właśnie pozytywne wyniki spowodowały podobno problemy, przez które deweloperzy wciąż walczą z opanowaniem serwerów.

Call of Duty: WWII - recenzja gry

Twórcy powinni już wkrótce zakończyć remont na serwerach, bo właśnie pojawiły się pierwsze informacje dotyczące wprowadzenia do gry „Call of Duty Points”. Opcja trafi do gry dokładnie 21 listopada.

Activision chciało zaoferować mikrotransakcje w dniu premiery Call of Duty: WWII, ale ze względu na problemy w okolicach debiutu zdecydowano się opóźnić wprowadzenie funkcji. W dodatku jeśli zamówiliście cyfrową wersję produikcji, to otrzymacie 1100 punktów, dzięki którym odblokujecie… Coś.

Aktualnie autorzy i wydawca nie potwierdzają, co tak naprawdę wykupimy za pomocą specjalnej waluty, ale możemy się spodziewać, że za pomocą punktów kupimy między innymi zrzuty do trybu sieciowego.

Call of Duty: WWII zaliczyło bardzo dobry start i tytuł w zaledwie 3 dni wygenerował ponad 500 milionów dolarów ze sprzedaży. Gra jednocześnie zaliczyła rekordowy debiut na PlayStation Store i jest to bez wątpienia spory sukces Sledgehammer Games.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-ww2-adding-microtransactions-soon/1100-6454918/

Tagi:

Nie przegap