Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 19:14
Metal Gear Survive. Gameplay pokazuje eliminowanie zombie i budowanie
1546V

Metal Gear Survive. Gameplay pokazuje eliminowanie zombie i budowanie

Konami zamierza rozwijać serię Metal Gear i już na początku przyszłego roku zapoznamy się z wielkim tytułem przygotowywanym bez współpracy z Hideo Kojimą. W końcu możemy spojrzeć na konkretny gameplay, który jednak nie zapowiada wielu przyjemności.

Nie należę do największych wyznawców kultu Hideo Kojimy, ale jego twórczość dała mi sporo radości, więc z zaciekawieniem przyglądam się losom uniwersum Metal Gear. Szczerze mówiąc mam jednak spory problem z  Metal Gear Survive.

Film Metal Gear Solid ma w końcu scenarzystę. Twórca ma podążać drogą Hideo Kojimy

22 lutego odbędzie się premiera Metal Gear Survive i w końcu możemy spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki. Odnoszę wrażenie, że Konami w tym wypadku zamierza zaoferować graczom połączenie Tower Defense z Metal Gear Solid V i szczyptą zombiaków zmieszaną z Minecraftem.

Czy to może się udać? Pewnie znajdą się fani takiej rozgrywki, ale wierzę, że Konami jednocześnie pracuje nad pełnoprawną kontynuacją, która zaoferuje najlepsze elementy serii. Bez udziwnień ale z ciekawą fabułą i przyjemnym gameplayem.

Mając jednak w pamięci bardzo skrupulatne podejście do finansów nowego szefa Konami, obawiam się, że porażka Metal Gear Survive może na długo wrzucić do szuflady całe uniwersum.

A Wy szykujecie się na strzelanie do tych potworków?

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap