Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2017 20:33
Skyrim na Nintendo Switch na nowej reklamie. Nintendo chwali się smokami
1319V

Skyrim na Nintendo Switch na nowej reklamie. Nintendo chwali się smokami

Nintendo nie może narzekać na brak mocnych, własnych tytułów w tegorocznym katalogu Nintendo Switcha, ale firma chętnie pokazuje tytuły third-party. Najnowsza reklama skupia się na kolosalnym RPG od Bethesdy.

Bethesda bardzo chętnie wspiera Nintendo Switcha. Twórcy już wrzucili na platformę pomniejszonego Dooma, wkrótce na konsolę trafi Skyrim, a już w przyszłym roku na sprzęcie Nintendo poznamy ostatnią przygodę Blazkowicza.

Doom w wersji na Nintendo Switch wygląda bardzo dobrze, lecz działa już nieco gorzej

To sporo przyjemności, bo właśnie trzy wymienione tytuły prezentowały świetną jakość podczas pierwotnych premier i pewnie nie inaczej będzie w przypadku edycji na sprzęt Nintendo. Już Doom pokazał, że nowa platforma Japończyków nadaje się do rozgrywki w krwawe przygody.

Teraz gracze mogą szykować się na smoki. Skyrim to jeden z największych hitów ostatnich lat – produkcja z 2011 roku zgarnęła oceny na poziomie 92-96% i w swoim czasie nad grą rozpływali się gracze z całego świata. Edycja na PlayStation 4 i Xboksa One nie otrzymała już tak wygórowanych not (74-81%).

Jak będzie z wersją na Nintendo Switch? Przekonamy się już wkrótce. Pierwsze opinie dotyczące gry  pojawią się już wkrótce, ponieważ premiera została zaplanowana na najbliższy piątek.

Źródło: Twitter

Tagi: Nintendo nintendo switch The Elder Scrolls V: Skyrim trailer zwiastun

Nie przegap