Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 13:31
Seria Day1 zaoferuje znane i premierowe tytuły w dobrych cenach
1310V

Seria Day1 zaoferuje znane i premierowe tytuły w dobrych cenach

Wydawnictwo Techland coraz to śmielej radzi sobie na naszym rynku i wrzuca na półki sklepowe najróżniejsze produkcje. Firma zdecydowała się przygotować nową serię zatytułowaną „Day1”, dzięki której kupicie nie tylko wcześniej wydane tytuły, ale dopiero debiutujące gry.

Od 20 października na polskich półkach sklepowych zobaczycie gry z serii „Day1”. Pod tą ciekawą nazwą znajdą się produkcje za 69,90 zł, a wszystkie tytuły będą dostępne na komputery osobiste i będą posiadać polską lokalizację kinową.

Dying Light rośnie. Specjalny materiał zapowiada 10 DLC

Od tego dnia zainteresowani kupią: Dying Light, Dead Island Definitive Collection, Homeworld: Deserts of Kharak, Shadow Tactics, WRC 5, Homefront: The Revolution, czyli znane i w gruncie rzeczy cenione gry.

Należy jednak wiedzieć, że na 20 października przypada również polska premiera dwóch gier – Xenonauts i Rising Storm 2: Vietnam – który na pewno zainteresują wielu klientów sympatyzujących z rozgrywką na PC.

Techland zapowiada wrzucanie do swojej serii przygody o sprawdzonej renomie oraz wysokiej jakości, które za każdym razem kupimy za zaledwie 69,90 zł – jednocześnie każde pudełko będzie wzbogacone cyfrowymi dodatkami.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: day1 Techland wydawnictwo techland