Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2017 19:15
Xbox Game Pass na świetnej reklamie. Microsoft prezentuje swoją usługę
980V

Xbox Game Pass na świetnej reklamie. Microsoft prezentuje swoją usługę

Amerykanie zdecydowali się zaoferować graczom nową propozycję, dzięki której zainteresowani mają dostęp do ponad 100 produkcji. Xbox Game Pass wciąż rośnie, oferuje nowe hity, a dzisiaj możemy spojrzeć na zupełnie nowy spot.

Xbox Game Pass to usługa porównywalna do „growego Netflixa”. Gracze otrzymują dostęp do ponad 100 produkcji za miesięczna opłatę wynoszącą zaledwie 29,00 zł. W tym wypadku tytuły nie są streamowane z chmury, a klienci mogą pobierać tytuły na dyski konsol.

Xbox Game Pass listopad 2017 ze świetnymi grami! Microsoft wrzuca hity

Microsoft włożył sporo gotówki w ten projekt, więc nikogo nie powinno dziwić, że Amerykanie bardzo chętnie promują propozycję. W listopadzie do zestawu gier wpadły takie perełki jak Metal Gear Solid V: The Phantom Pain czy też Oddworld: New ‘n’ Tasty, więc usługa nabiera coraz to lepszych kształtów.

Dzisiaj możemy zerknąć na ciekawy spot, który oczywiście niesie ze sobą jedno przesłanie: w tym wypadku płacicie stałą, niską opłatę, a otrzymujecie dostęp do szerokiego zestawu produkcji.

Pewnie ten projekt nie trafi do wszystkich graczy, ale jest to dobra opcja dla klientów, którzy nie mają okazji do ogrywania wszystkich hitów w okolicach premier. Xbox Game Pass i EA Access tworzą naprawdę przyjemny zestaw, który może zapewnić klientom wiele nieprzespanych nocy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft reklama trailer Xbox Game Pass xbox one zwiastun

Nie przegap