Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.11.2017 12:57
Injustice 2. Do walki wkraczają Wojownicze Żółwie Ninja!
1653V

Injustice 2. Do walki wkraczają Wojownicze Żółwie Ninja!

Injustice 2 okazało się być naprawdę całkiem sporym sukcesem dla Warner Bros. oraz Netherrealm. Tytuł ciągle zbiera nowych graczy, a na dodatek rozszerza się o coraz ciekawsze postacie, których wielu z nas by się nawet nie spodziewało tu zobaczyć.

Deweloperzy właśnie ujawnili tak zwany Fighter Pack 3, czyli kolejną już paczkę bohaterów, którzy wkroczą do walki w ramach Injustice 2. Dzięki niej już w przyszłym miesiącu będziemy mieli okazję zawalczyć kilkoma naprawdę kozackimi postaciami.

Poradnik do Injustice 2

Kim oni są? Pierwszym z ujawnionych wojowników jest ATOM, znany głównie fanom serialu DC: Legends of Tomorrow - będzie on dostępny w ramach wczesnego dostępu już 12 grudnia. Drugą zaś jest piękna i niezwykle groźna Enchantress, czyli główna antagonistka Legionu Samobójców.

Jednakże najważniejszym daniem tego DLC są czterej bracia, którzy nie lękają się absolutnie nikogo. Tak jak mogliście zobaczyć w tytule newsa, Wojownicze Żółwie Ninja w legendarnym składzie Donatello, Michaelangelo, Raphael i Leonardo wkraczają na scenę, aby skopać tyłki każdemu, kto zajdzie im za skórę! Cowabunga!

Przypominamy także, że Injustice 2 w wersji na PC zadebiutuje już 14 listopada!

Injustice 2 – Fighter Pack 3 Revealed!

 

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios TMNT wojownicze żółwie ninja

Nie przegap