SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 17:00
EA Sports UFC 3. Data premiery, zwiastun, screeny, Joanna Jędrzejczyk walczy, a Conor McGregor na okładce
3364V

EA Sports UFC 3. Data premiery, zwiastun, screeny, Joanna Jędrzejczyk walczy, a Conor McGregor na okładce

Mamy tutaj fanów mieszanych sztuk walki? Zebrałem dla Was wszystkie niezbędne informacje dotyczące EA Sports UFC 3. Electronic Arts zdradziło nie tylko szczegóły, ale zdecydowało się pokazać produkcję.

EA Sports UFC 3 to gra sportowa traktująca o mieszanych stylach walki stworzona i wydana przez Electronic Arts. Gwiazdą produkcji i zarazem okładki został Conor McGregor, a produkcja zadebiutuje 2 lutego jednocześnie na PlayStation 4 i Xboksach One.

EA Sports UFC 2 - recenzja gry

Elektronicy zapowiadają swoją produkcję jako wielką rewolucję, która jest możliwa dzięki Real Player Motion (RPM). System znacznie usprawni animację ruchów zawodników – „współcześni gladiatorzy” mają otrzymać najbardziej płynne i elastyczne ruchy w historii serii EA Sports UFC.

Twórcy zapowiadają zebranie ponad 5000 nowych animacji, które zostały uchwycone i przeniesione do produkcji. EA Sports UFC 3 zostało w ten sposób przebudowane od podstaw i fani podczas rozgrywki poczują różnice – tutaj każdy cios, kopnięcie, blok, chwyt został odtworzony na nowo za pomocą nowoczesnej technologii.

Gra otrzyma również G.O.A.T. Career Mode, czyli przebudowaną karierę, w której otrzymamy możliwość kierowania mniej znanym zawodnikiem – taki ruch sprawi, że to gracze zadbają o promocję wojownika, a w trakcie zabawy podejmiemy wiele trudnych wyborów.

Studio zadbało również o powrót ulubionego Knockout Mode, ale jednocześnie przygotowano zupełnie nowe atrakcje – możemy liczyć na między innymi szybkie walki w sieci. W EA Sports UFC 3 pojawi się nawet specjalny wariant turniejowy, który pozwoli graczom podnosić swoje umiejętności.

EA zapowiedziało Edycję Mistrzowską:

Złóż zamówienie przedpremierowe, żeby otrzymać wcześniejszy o 3 dni dostęp do gry, począwszy od 30 stycznia. Dodatkowo zyskasz zawodnika z Edycji Mistrzowskiej w trybie Ultimate Team, 20 pakietów premium i wiele innych.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: EA Sports UFC 3 Electronic Arts screeny trailer zapowiedź zwiastun