Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 16:59
South Park śmieje się z Polski i naszej polityki – „Ty polski karle”
2150V

South Park śmieje się z Polski i naszej polityki – „Ty polski karle”

Miasteczko South Park nie boi się poruszać trudnych tematów. Twórcy chętnie przyglądają się głośnym wydarzeniom i następnie komentują je na swój sposób. W najnowszym odcinku znaczącą rolę odgrywa Polska.

Nie zamierzam w tym miejscu komentować sytuacji politycznej w naszym kraju, ale jeśli śledzicie serial South Park, to możecie natrafić na sporą „ciekawostkę”. Twórcy charyzmatycznego miasteczka postanowili poruszyć temat Polski.

South Park: Phone Destroyer w listopadzie. Ubisoft prezentuje konkrety

W siódmym odcinku najnowszego sezonu serialu South Park mamy okazję spojrzeć na prezydenta Herberta Garrisona, który oczywiście odgrywa rolę Donalda Trumpa, który rozmawia w swoim gabinecie przez telefon.

Sytuacja standardowa? Niby tak, ale warto dokładnie przysłuchać się rozmowie:

„Tak, rozumiem, pedal&, ale Ty powinieneś zrozumieć, jak moje jaja będą smakować, gdy Twój kraj będzie potrzebował pieniędzy. Gówno mnie to interesuje, ty polski karle. Oddzwonię do Ciebie. Pier#%l się, zj#%ie.”

Cała scena jest oczywiście komentarzem twórców serialu do sytuacji politycznej w Polsce, jednak czy było to potrzebne? Wątpię, a może nieść ze sobą niepotrzebną dyskusję.

Cały odcinek 21 sezonu zobaczycie w tym miejscu.  

Źródło: Twitter

Tagi: miasteczko south park serial South Park

Nie przegap