Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 21:40
South Park: Phone Destroyer w listopadzie. Ubisoft prezentuje konkrety
1026V

South Park: Phone Destroyer w listopadzie. Ubisoft prezentuje konkrety

Na targach w Los Angeles otrzymaliśmy małą zapowiedź South Park: Phone Destroyer. Ubisoft zakończył najważniejsze prace nad grą i z tego powodu otrzymaliśmy konkrety dotyczące daty premiery. Firma zdradza również dodatkowe szczegóły dotyczące tytułu.

Na E3 2017 odbyła się krótka prezentacja South Park: Phone Destroyer. Gra zmierza wyłącznie na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android, a pierwsze opinie na temat produkcji są bardzo pozytywne.

South Park: The Fractured But Whole - recenzja gry

Dzisiaj możemy potwierdzić, że premiera South Park: Phone Destroyer odbędzie się 9 listopada. Gra zaoferuje zupełnie nową opowieść, w której zobaczymy wielu bohaterów z miasteczka – w tym oczywiście niezawodnego Cartmana.

Graj kowbojami, piratami, czarodziejami, cyborgami, a nawet wszechmogącymi bogami z chłopcami i wszystkimi mieszkańcami miasteczka South Park. Łącząc strategię i karty kolekcjonerskie w wybuchowych walkach, South Park: Phone Destroyer™ pozwoli ci walczyć w całym miasteczku będąc w pełni spersonalizowanym Nowym. Zbieraj, ulepszaj i doprowadź do perfekcji swój zestaw kart z ikonicznymi bohaterami, co pozwoli ci na uwolnienie ich prawdziwej siły, kiedy staniesz na polu bitwy.

Powyższymi słowami zapowiada atrakcje Ubisoft. W grze znajdzie się ponad 80 kart oraz kampania dla pojedynczego gracza z 60 poziomami wypełnionymi historiami oraz dialogami. Podczas zabawy zainteresowani otrzymają możliwość rozwijania swojej kolekcji, zbierania łupów, czy też odblokują kolejne wyzwania. Autorzy przygotowali nawet pojedynki PVP z globalną tabelą wyników.

South Park: Phone Destroyer będzie dostępne za darmo i Ubisoft zapowiedział rozwijana gry po debiucie.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: mobile RedLynx South Park: Phone Destroyer Ubisoft

Nie przegap