Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 16:31
Seven: The Days Long Gone. Zwiastun prezentuje zróżnicowane możliwości bohatera
698V

Seven: The Days Long Gone. Zwiastun prezentuje zróżnicowane możliwości bohatera

W grudniu na rynku zadebiutuje produkcja polskiego Fool's Theory. Twórcy przerwali przydługą ciszę i opublikowali materiał przedstawiający zdolności głównego bohatera. Gracze wcielą się tym razem w mistrza złodziei.

Fool's Theory pewnie przygotowuje się małymi krokami do wielkiej premiery Seven: The Days Long Gone. Produkcja trafi do graczy 1 grudnia, więc w najbliższych dniach zobaczymy kilka materiałów prezentujących tytuł.

Seven: The Days Long Gone. Zwiastun ujawnia datę premiery i poznaliśmy cenę oraz edycję kolekcjonerską

Seven: The Days Long Gone w końcu nabiera konkretnych kształtów. Główny bohater już nie tylko podróżuje po pięknie wyreżyserowanym świecie, ale również może pochwalić się różnymi zdolnościami.

Heros w tym wypadku bez większego problemu włamie się do skrytki, otworzy drzwi za pomocą hakowania, schowa się w cieniu wyczekując na ofiarę, czy po prostu skorzysta ze swoich rozbudowanych zdolności poruszania się.

Już wcześniejsze materiały pokazywały, że gracz otrzyma w Seven: The Days Long Gone spore możliwości eksplorowania terenów, a najnowszy film w przyjemny sposób potwierdza wcześniejsze wnioski. W trakcie rozgrywki pobiegamy po wielu poziomach, a świetnie również wygląda możliwość unikania ataków, czy wykorzystywania ofensywnych umiejętności.

Tagi: fool's theory IMGN.PRO Seven: The Days Long Gone trailer zwiastun