Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2017 17:27
Seven: The Days Long Gone. Zwiastun ujawnia datę premiery i poznaliśmy cenę oraz edycję kolekcjonerską
567V

Seven: The Days Long Gone. Zwiastun ujawnia datę premiery i poznaliśmy cenę oraz edycję kolekcjonerską

Kolejni twórcy z Polski są niemal gotowi na pokazanie światu swojej perełki. Fool's Theory kończy główne prace nad Seven: The Days Long Gone, więc z tej okazji wydawca przedstawił datę premiery, ujawnił edycję kolekcjonerską oraz potwierdził cenę.

O Seven: The Days Long Gone wspominałem na portalu wielokrotnie. Za tytuł odpowiadają między innymi byli twórcy z CD Projekt RED oraz IMGN.pro, a opowieść została umiejscowiona w ogromnym, otwartym i zarazem postapokaliptycznym świecie. 

Gameplay przepełniony walką i eksploracją świata z Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone trafi na półki sklepowe dokładnie 1 grudnia – jest to bardzo ciekawa data, bo zazwyczaj w ostatnim miesiącu roku nie debiutuje na rynku wiele hitów. Aktualnie z tych najgorętszych produkcji można wyróżnić wyłącznie Xenoblade Chronicles 2 oraz Okami HD.

Gra w standardowym wydaniu została wyceniona na 26,99 euro (około 115 zł), a zainteresowani mogą nabyć również edycję kolekcjonerską – w tym wypadku należy przygotować 35,99 euro (około 154 zł), ale w zestawie otrzymacie:

  • Seven: The Days Long Gone w pudełku
  • Poradnik
  • DLC dla zamówień przedpremierowych 
  • Artbook
  • Mapa świata w formacie B2
  • Soundtrack na CD 

Zamawiając Seven: The Days Long Gone przed premierą zgarniecie za darmo zestaw pancerzy Shadowhand. Autorzy wciąż nie wspominają głośno o przygotowaniu edycji na PlayStation 4 i Xboksa One, ale możemy mieć nadzieję, że przy dobrym zainteresowaniu wersją na PC, studio zdecyduje się wrzucić przygodę na kolejną platformę.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: cena data premiery fool's theory IMGN.PRO Seven: The Days Long Gone zwiastun

Nie przegap