Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2017 19:01
Monster Hunter World. Beta w szczegółach - Capcom szykuje zabawę dla graczy na PlayStation 4
852V

Monster Hunter World. Beta w szczegółach - Capcom szykuje zabawę dla graczy na PlayStation 4

Na początku przyszłego roku gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych wyruszą do walki z wielkimi bestiami. Capcom przygotowuje dodatkowe atrakcje dla sympatyków japońskiej Sony i dzisiaj otrzymaliśmy kolejne konkrety.

Wielkie łowy za jeszcze większymi stworami rozpoczną się 26 stycznia. To właśnie na ten dzień Capcom zaplanował premierę Monster Hunter World, czyli najnowszej produkcji uznanej serii, która pierwszy raz w historii trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Monster Hunter World. Rozgrywka prezentuje nowego potwora, a deweloperzy opowiadają o planach na rozwój

Capcom ma w zanadrzu jeszcze jedno wydarzenie. Przed końcem roku, a dokładnie w dniach 9-12 grudnia odbędą się testy Monster Hunter World. Japończycy zdecydowali się zaoferować zmagania wyłącznie graczom na PlayStation 4.

Dzisiaj korporacja potwierdziła nadciągające atrakcje. Do zabawy będzie wymagany abonament PlayStation Plus, jednak wycinek tytułu zaoferuje rozgrywkę dla singlistów i fanów kooperacji. Jednocześnie na bestie zapoluje maksymalnie czterech graczy, a twórcy przygotowali trzy zadania – dwa w Starożytnym Lesie (naszym zadaniem będzie pokonanie dwóch bestii: Gjagras oraz Anjanath) oraz ostatni w Wildspire Waste (natrafimy na Barrotha)

Podsumowując: dwie mapy, trzy potwory, czteroosobowe grupy i cztery dni rozgrywki. Brzmi nieźle? To tylko wyłącznie rozgrzewka, ale jeśli zamierzacie sprawdzić pozycję przed debiutem, to lepiej zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu, bo pewnie będzie to ostatnia i w sumie jedyna szansa na sprawdzenie produkcji w domowym zaciszu przed wydaniem na pudełko ponad 200 zł.

Źródło: https://wccftech.com/monster-hunter-world-beta/

Tagi:

Nie przegap