Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2017 20:04
Playerunknown's Battlegrounds z kolejnym rekordem. Tytuł nie zwalnia
727V

Playerunknown's Battlegrounds z kolejnym rekordem. Tytuł otrzyma wsparcie dla Xbox One X

Za miesiąc odbędzie się premiera Playerunknown's Battlegrounds w wersji na Xboksa One, a gracze na komputerach osobistych przekroczyli kolejny kamień milowy. Tytuł cieszy się fantastycznym zainteresowaniem, a deweloper obiecuje znaczące usprawnienie gry.

Playerunknown's Battlegrounds nadal znajduję się w fazie Wczesnego Dostępu na Steam, ale produkcja cieszy się bardzo pozytywnym zainteresowaniem. Średnia liczba graczy na serwerach wyniosła wczoraj ponad 2 miliony zawodników.  

Playerunknown's Battlegrounds. Data premiery, cena i szczegóły wersji na Xbox One

Od czasu do czasu w naszej branży pojawiają się fenomeny, jednak pewnie nikt nie liczył, że to właśnie Playerunknown's Battlegrounds zaliczy się do tego elitarnego grona. Dyrektor kreatywny projektu potwierdził przekroczenie 20 milionów sprzedanych pudełek – ten rezultat jest często nieosiągalny dla wielu tytułów AAA.

„Wiem, że wielu z Was jest sfrustrowanych przez problemy z grą, ale zespół ciężko pracuje nad stworzeniem wyjątkowego doświadczenia Battle Royale dla każdego. Bądźcie z nami, nadchodzą zmiany!”

Powyższe słowa napisał oczywiście Brendan Greene, który doskonale zdaje sobie sprawę, że Playerunknown's Battlegrounds wciąż nie powiedziało ostatniego słowa. Gra w grudniu zadebiutuje na Xboksie One, a ponadto gracze mogą liczyć na wielką aktualizację na komputerach osobistych.

Studio małymi krokami rozwija projekt, który cieszy się fantastyczną popularnością. Czekacie na wersję na Xboksa One? Major Nelson potwierdził, że tytuł otrzyma wsparcie dla Xboksa One X - możemy liczyć na rozdzielczość 4K i HDR.

Tagi:

Nie przegap