Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2017 15:21
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom może zaliczyć jeszcze jedno opóźnienie. Sklepy wysyłają informacje
618V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom może zaliczyć jeszcze jedno opóźnienie. Sklepy wysyłają informacje

Nie mamy najlepszych informacji dla graczy wyczekujących na Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. To nadal aktualnie tylko i wyłącznie plotka, ale bardzo możliwe, że gra Level-5 zaliczy jeszcze jedno opóźnienie.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom miało zadebiutować pierwotnie w listopadzie 2017 roku, ale Akihiro Hino wystosował w lipcu specjalną wiadomość do graczy, w której przeprosił i opóźnił datę premiery. Szef Level-5 podkreślił, że jego zespół potrzebuje dodatkowego czasu, by zaoferować graczom odpowiednią jakość.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom jako RTS. Gameplay prezentuje strategiczne elementy i podziemia

Tytuł ma trafić na rynek 19 stycznia, ale prawdopodobnie ten termin też nie zostanie dotrzymany. Liczne sklepy wysyłają dzisiaj do graczy wiadomości dotyczące opóźnienia daty premiery – według między innymi pracowników firmy Best Buy, Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zadebiutuje dopiero 9 marca.

To oczywiście nie jest nadal potwierdzona wiadomość, ale wielu zachodnich fanów otrzymało niepokojące informacje, a wydawca aktualnie nie komentuje sytuacji. Standardowo lepiej zaczekać i zagrać w pełną oraz dopracowaną produkcję, jednak kolejne opóźnienie może już niepokoić graczy.

Należy na pewno przypomnieć, że Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zmierza na PlayStation 4 i komputery osobiste. Początkowo Japończycy zapowiedzieli wersję na konsolę Sony, ale później potwierdzili przygotowanie dodatkowej edycji. W międzyczasie pojawiły się plotki o wrzuceniu przygody na Xboksa One, ale wydawca zaprzeczył tej informacji.

Źródło: https://wccftech.com/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-delayed/?

Tagi:

Nie przegap